אודות

מומחים בפתרונות מקצועיים בתחום תאורת LED

לדקור הינה ממובילות תחום תאורת ה- LED בישראל. מטרתנו לסייע לכם לממש כל צורך הקשור לתאורה, בין אם מדובר בשיבוץ תאורה במבנה חדש, שידרוג מבנה קיים ו/או ביצוע תהליכי התייעלות אנרגטית, בדרך היעילה, הנבונה והפשוטה ביותר, עם יחס כדאיות (עלות-תועלת, התאמת תאורה איכותית, פונקציונאלית, יעילה עם צריכת חשמל נמוכה) מירבית ותוצאה מיטבית.

לקוחות החברה כוללים מוסדות, חברות, מבני ציבור, בניינים, משרדים, חניונים, עסקים, רשתות, חנויות ובתים פרטיים. בנוסף, לדקור מעניקה שירות מסור לחברות אחזקה, לקבלנים, למהנדסים, לחשמלאים, לאדריכלים, למעצבים וליועצי תאורה.

הסיפור שלנו

לדקור הוקמה בשנת 2008 בעת שטכנולוגיית הלד למאור הייתה עדיין בחיתוליה, על ידי שלושה עובדי הייטק בכירים עם רקע בפיתוח חומרה.
בתחילת הדרך הקמנו פלטפורמה אינטרנטית ללקוחות פרטיים בלבד.
ב-2011, עם התרחבות השוק, ייסדנו את לדקור כחברה בע"מ, מה שאפשר לנו לתכנן ולייצר פתרונות יעילים ואמינים בהתאמה אישית, למגזר העסקי ולשוק המסחרי.
מאז אנחנו בצמיחה מתמדת, כשערכי היושרה והמקצועיות עומדים לנגד עינינו בכל עת.

בראש החברה עומד המייסד והבעלים גיל עוזרי

מעט על גיל:
נשוי + 5 ילדים, מתגורר בכפר סבא.
מהנדס אלקטרוניקה בעל ניסיון של מעל 25 שנה בתחומי פיתוח, הנדסה, בדיקות וייצור בענף ההיי-טק בישראל.
את ניסיונו בהייטק רכש בעבודה בחברות: אפרת - קומברס (9 שנים), בויקון טלקומוניקציה (10 שנים), במיינ-נט, סופוור + צ'קפוינט (11 שנים), בסיטרה (7 שנים).
עם ידע מקצועי רחב, יצירתיות, מעוף, ובחירת מוצרים איכותיים בלבד, מוביל גיל את לדקור להיות מקור לחדשנות, החל ביצירת פתרונות על בסיס טכנולוגיות מתקדמות, המשך בהשגת יעדים איכותיים, עמידה באתגרים ומענה רעיוני מעולה לכל אתגר ועד לייצור המוצר לשביעות רצונכם.

ייעוץ

הצוות המקצועי, המנוסה והקשוב שלנו יעניק לך ליווי אישי לאורך כל התהליך, בכל נושא.

תכנון ופיתוח

את/ה מעלה את הצורך, אנחנו מתכננים ומייצרים עבורך את הפתרון האידיאלי.

ייבוא

אנו מייבאים את גופי תאורת ה-LED החדשניים, האיכותיים והפונקציונליים ביותר שקיימים בשוק.

ייצור

אנו מייצרים פתרונות תאורה מתקדמים ומשתפים פעולה עם מגוון גורמים מקצועיים
בתחום.