משרדי / מוסדי

משרדי / מוסדי

כשהמשרד מואר – התוצאות טובות עוד יותר, העובדים מרוצים וחיוניים.

אנו דוגלים בתאורת לד יעילה ואמינה המשפרת את ביצועי העובדים, מנעימה את שהיית אורחים, מזמינה ומעניקה תחושת שייכות ועניין… בקיצור – חיוניות.
עם בחירת תאורת לד נכונה ניתן לחסוך, להתרכז, להתייעל ולהנעים את המקום בו כולנו מבלים את רוב זמננו ובו בעת להראות מעוצבים, חדשניים ומודעים לסביבתנו.
בלדקור תוכלו למצוא מגוון ענק של פתרונות מעוצבים, עוצמתיים וחסכוניים, למגזר משרדי / מוסדי.

הסדרה כוללת: תאורה טכנית ועיצובית, לינארית, מינרלית, ממוקדת/מפוזרת, גופים פארבוליים, פרופילים, TUBES, ספוטים, הצפה, שטיפה, סרטי לד לניתוקי קיר (תאורה נסתרת), פסי צבירה, שקועי/צמודי תקרה וקיר… ומיועדת לחברות הייטק, משרדים, מוסדות, קניונים, מחסנים, אולמות ייצור, חוץ ופנים.
ע"פ רוב, פתרונות לתחומים אלו מבוססים בעיקר על מוצרים מובנים (מהמדף), אך אנו יודעים להתאימם לגופו של מקרה/בהתאמה לצרכי ודרישות הלקוח גם ובעיקר כאשר קיים צורך ו/או כדאיות בתכנון ופיתוח מוצר מותאם וייעודי.
פנו אלינו לקבל חוות דעת מקצועית.

צור קשר

sales@ledcore.co.il

טלפון: 073-7414377

פקס: 077-4448426

גיל: 054-6605012

בקרו אותנו רח' המלאכה 18, בניין סולל בונה ביתן 127, אזור התעשייה רעננה

    צרו קשר

    מומחים בפתרונות מקצועיים בתחום תאורת LED

    לדקור הינה ממובילות תחום תאורת ה- LED בישראל.
    מטרתנו לסייע לכם לממש כל צורך הקשור לתאורה, בין אם מדובר בשיבוץ תאורה במבנה חדש, שידרוג מבנה קיים ו/או ביצוע תהליכי התייעלות אנרגטית, בדרך היעילה, הנבונה והפשוטה ביותר, עם יחס כדאיות (עלות-תועלת, התאמת תאורה איכותית, פונקציונאלית, יעילה עם צריכת חשמל נמוכה) מירבית ותוצאה מיטבית.
    לקוחות החברה כוללים מוסדות, חברות, מבני ציבור, בניינים, משרדים, חניונים, עסקים, רשתות, חנויות ובתים פרטיים. בנוסף, לדקור מעניקה שירות מסור לחברות אחזקה, לקבלנים, למהנדסים, לחשמלאים, לאדריכלים, למעצבים וליועצי תאורה.