פרוייקטים/אפקטים מיוחדים

פרוייקטים/אפקטים מיוחדים

כמו אומן המציג יצירה שעמל עליה רבות ושכח להדליק את האור בחלל בו היא מונחת/מוצגת, כך לעיתים אי התאמה או חוסר בתאורה מעליבים את היצירה ומונעים העברת המסר, כך גם מודגשת פגיעה ברושם שזו מתוכננת ליצור.
אנו נהנים וגאים ביצירת אפקטים מיוחדים ומעשירים בתאורת לד למגוון רחב של פרוייקטים שונים ומאתגרים.
עיקר השירות שלנו עוסק בפתרונות טכנולוגים חדשניים ויצירתיים על מנת למקסם ולהדגיש עצמים מגוונים, מבנים ותצוגות באמצעות מוצר אמין, יעיל אנרגטי וחסכוני בעל אפקט ייחודי עם מערכות ורכיבי בקרה ושליטה מרחוק ליצירת אפקטים פונקציונאליים חזותיים, מרשימים, מושכי עניין, תשומת לב ומיקוד.

אצלנו תמצאו מגוון רחב של פתרונות:
תאורה נסתרת / גלויה בשלל עוצמות וגווני אור, תאורת הצפה (FLOOD), שטיפה (WASHERS), אמצעי בקרה ושליטה  להפעלה קלה, נוחה ואינטואיטיבית, תוך שימוש במכשור מקצועי ו/או ממשקים כגון טלפון חכם (סלולרי) טאבלט וכדו'.
נשמח לסייע בעדכם בפרוייקטים עתירי אפקטים מיוחדים, משלב הרעיון ועד למימושו.

פנו אלינו לקבלת חוות דעת מקצועית וסיוע בהתאמה.

צור קשר

sales@ledcore.co.il

טלפון: 073-7414377

פקס: 077-4448426

גיל: 054-6605012

בקרו אותנו רח' המלאכה 18, בניין סולל בונה ביתן 127, אזור התעשייה רעננה

    צרו קשר

    מומחים בפתרונות מקצועיים בתחום תאורת LED

    לדקור הינה ממובילות תחום תאורת ה- LED בישראל.
    מטרתנו לסייע לכם לממש כל צורך הקשור לתאורה, בין אם מדובר בשיבוץ תאורה במבנה חדש, שידרוג מבנה קיים ו/או ביצוע תהליכי התייעלות אנרגטית, בדרך היעילה, הנבונה והפשוטה ביותר, עם יחס כדאיות (עלות-תועלת, התאמת תאורה איכותית, פונקציונאלית, יעילה עם צריכת חשמל נמוכה) מירבית ותוצאה מיטבית.
    לקוחות החברה כוללים מוסדות, חברות, מבני ציבור, בניינים, משרדים, חניונים, עסקים, רשתות, חנויות ובתים פרטיים. בנוסף, לדקור מעניקה שירות מסור לחברות אחזקה, לקבלנים, למהנדסים, לחשמלאים, לאדריכלים, למעצבים וליועצי תאורה.